کتاب تمرینات سالیدورکس بخش اسکچ SolidWorks Exercise Book Sketch Section

کتاب تمرینات سالیدورکس بخش اسکچ

SolidWorks Exercise Book Sketch Section

کتاب تمرینات سالیدورکس (100 Sketch)

شما می توانید با مراجعه به لینک فوق آن را خریداری و دانلود کنید

در چند سال اخير تحولات عميقی در زمينه مهندسی بوجود آمده است، به ­طوری كه سمت و سوی اين تحولات به گونه ای بوده است كه در صورت عدم آشنايی با نرم افزارهای مهندسی ، دانش مهندسی فرد از اعتبار كافی برخوردار نمی‌باشد. استفاده از اين نرم افزارها باعث كوتاه شدن زمان توليد محصول، بالا بردن كيفيت و كم كردن هزينه‌ها و اشتباهات ايجاد شده در صنعت می‌شود. از مجموعه نرم افزارهای مورد استفاده مهندسان گروه نرم افزارهای طراحی به کمک کامپیوتر (Computer Aided Design) یا به اختصار CAD است. در ميان این نرم افزارهای مختلف، نرم افزار SolidWorks  به لحاظ فراگير بودن توانسته است به خوبی جای خود را در ميان اين نرم افزارها باز نمايد.

نرم افزار محبوب سالیدورکس یک نرم افزار طراحی سه بعدی مکانیکی است که از تولیدات شرکت فرانسوی Dassault   System  می باشد.

سالیدورکس  نرم افزاری قوی در میان نرم افزارهای CAD\CAE است که برای طراحی قطعات مکانیکی دارای قابلیت طراحی در سه محیط DRAWING ، محیط ASSEMBLY و محیط  PART  مناسب می باشد و دارای خروجی مطلوب به منظور استفاده در نرم افزارهای  CAD است. نرم افزار solidWorks با استفاده از نرم افزارهای COSMOS امکان آنالیز مهندسی قطعات طراحی شده را نیز دارد.

با کمک نرم افزار SolidWorks کاربر امکان این را دارد که بدون درگیری با محاسبات مورد نیاز نقشه کشی صنعتی، شکل خود را بسازد و با استفاده از محیط طراحی نما و نقشه، سه جهت شکل خود را استخراج کند.

نرم افزار solidworks امکانات و ابزار های زیادی برای کارهایی مانند مدل سازی و عملیات ورق کاری ، جوش کاری ، ریخته گری ، قالب سازی ، تزریق پلاستیک ، جوش دادن قطعات و همچنین تحلیل تنش و مدلسازی رفتار و مقاومت قطعه تحت بارگذاری های گوناگون دارا می باشد.

Book SolidWorks Exercises

کتاب تمرینات سالیدورکس (100 Sketch) 

شما می توانید با مراجعه به لینک فوق آن را خریداری و دانلود کنید

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.