کتاب تمرینات بخش پارت نرم افزار سالیدورکس SolidWorks Exercise (part)

  •  

 Book SolidWorks Exercise (part)

در چند سال اخير تحولات عميقی در زمينه مهندسی بوجود آمده است، به ­طوری كه سمت و سوی اين تحولات به گونه ای بوده است كه در صورت عدم آشنايی با نرم افزارهای مهندسی ، دانش مهندسی فرد از اعتبار كافی برخوردار نمی‌باشد. استفاده از اين نرم افزارها باعث كوتاه شدن زمان توليد محصول، بالا بردن كيفيت و كم كردن هزينه‌ها و اشتباهات ايجاد شده در صنعت می‌شود. از مجموعه نرم افزارهای مورد استفاده مهندسان گروه نرم افزارهای طراحی به کمک کامپیوتر (Computer Aided Design) یا به اختصار CAD است. در ميان این نرم افزارهای مختلف، نرم افزار SolidWorks  به لحاظ فراگير بودن توانسته است به خوبی جای خود را در ميان اين نرم افزارها باز نمايد.

نرم افزار محبوب سالیدورکس یک نرم افزار طراحی سه بعدی مکانیکی است که از تولیدات شرکت فرانسوی Dassault   System  می باشد.

سالیدورکس  نرم افزاری قوی در میان نرم افزارهای CAD\CAE است که برای طراحی قطعات مکانیکی دارای قابلیت طراحی در سه محیط DRAWING ، محیط ASSEMBLY و محیط  PART  مناسب می باشد و دارای خروجی مطلوب به منظور استفاده در نرم افزارهای  CAD است. نرم افزار solidWorks با استفاده از نرم افزارهای COSMOS امکان آنالیز مهندسی قطعات طراحی شده را نیز دارد.

با کمک نرم افزار SolidWorks کاربر امکان این را دارد که بدون درگیری با محاسبات مورد نیاز نقشه کشی صنعتی، شکل خود را بسازد و با استفاده از محیط طراحی نما و نقشه، سه جهت شکل خود را استخراج کند.

نرم افزار solidworks امکانات و ابزار های زیادی برای کارهایی مانند مدل سازی و عملیات ورق کاری ، جوش کاری ، ریخته گری ، قالب سازی ، تزریق پلاستیک ، جوش دادن قطعات و همچنین تحلیل تنش و مدلسازی رفتار و مقاومت قطعه تحت بارگذاری های گوناگون دارا می باشد.

Book SolidWorksExercises

شما می توانید بعد از خرید بلافاصله فایل کتاب را دانلود کنید

[payirpaiddownloads id=”13″]

درباره nasseradmin

پیشنهاد ما به شما

آموزش مقدماتی سالیدورکس solidworks

فیلم های آموزش مقدماتی سالیدورکس SolidWorks Software Tutorial Videos در این بخش فیلم های آموزش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *